Stužková - kameraman

Foto a video služby - kameraman.
Natáčame stužkové (stužkové dohodou podľa Vašich predstáv a požiadaviek, klip - pečatenie triednej knihy, slávnostne odovzdávanie stužiek - nástup, tanec, scénky, zábava, ...), ale aj svadby, promócie, jubileá, krstiny, spoločenské, kultúrne a športové udalosti, podnikové oslavy a iné akcie. Natáčame koncerty, hudobné skupiny, vytvoríme vám váš profil, natočíme klip, vytvoríme firemnú prezentáciu a iné podľa vašich požiadaviek.

Video je zvyčajne natáčané podľa dopredu dohodnutého rámcového scenára a v súlade s našimi skúsenosťami a technickými či priestorovými možnosťami a podmienkami počas záznamu.


Ukážka jedného videa / pečatenie triednej knihy v Bratislave:Ku cca 100-120min. videu zo stužkovej slávnosti zvyčajne dodávame aj približne 6 až 10 min. zostrih - klip z pečatenia triednej knihy resp. najzaujímavejších a najdôležitejších udalostí z vášho slávnostného dňa podľa Vašich požiadaviek a dohody.. . . Využite naše zľavy a vyberte si pre seba tu svoju . . .Cenovú ponuku Vám prípravíme individuálne podľa Vašich požiadaviek, rozsahu a podmienok na natáčanie a strih videa.
Kontaktujte nás na: fotopro@fotopro.sk

Realizovali sme už množstvo stužkových, pôsobíme po celom slovensku a hlavne v týchto mestách a oblastiach: kameraman na stužkovú, stužková fotograf, stužková kameraman Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Poprad, Kežmarok, Ružomberok, Martin, Žilina, Považská Bystrica, Púchov, Dubnica, Spišská Nová Ves, Prešov, Košice a inde
Rezervujte si u nás svoj termín hneď teraz, zajtra už môže byť obsadený.